Naujausi straipsniai

 • spalio 23, 2014

  Tuoktis ar ne? Štai kur klausimas...

  Gintarė Surgutanovienė
  37% 20-29 m. Lietuvos gyventojų yra neįsipareigoję: jie nėra susituokę, nėra gyvenantys partnerystėje, jie neturi vaikino ar merginos! 30-metis - tai metas, kai galvojama sukurti ir kuriama šeima. Tai laikas, kai planuojama susilaukti vaikų, kai įsigyjamas pirmasis būstas. Iki to jaunuoliai susikoncentravę į išsilavinimą bei įsitvirtinimą darbe.
 • spalio 22, 2014

  Taupymas ar racionalus vartojimas?

  Gintarė Surgutanovienė
  Net 79% tyrimo THE FUTURE of LITHUANIA dalyvių teigia, kad nuolat ieško galimybių sutaupyti. Tačiau, ką reiškia "taupyti" ar "sutaupyti"? Visgi, "taupymas" labiau suprantamas kaip biudžeto planavimas ar neišlaidavimas, o ne ypatingai didelis savęs ribojimas ar atsisakymas didelių pirkinių.
 • spalio 20, 2014

  The Future of Lithuania

  Darius Gricius
  FUTURE OF LITHUANIA: Lietuva šiandien ir rytoj. Šiuolaikinis pasaulis neatsiejamas nuo pokyčių, kurių didelę dalį pastebime tik jiems įvykus. Tokiame pasaulyje veikiančiam verslui ir visuomenei vis svarbiau tampa numatyti ne tik kaip keisis jie patys, tačiau svarbiausia – kaip keisis žmonių požiūris, lūkesčiai ir elgesys dėl ekonominių, socialinių ar geopolitinių aplinkybių.