Naujausi straipsniai

 • sausio 07, 2016

  Nori, bet negali

  Mindaugas Kirvelevičius
  „Nuo kito mėnesio pradedu taupyti...“ - skamba panašiai, kaip ir „nuo kito mėnesio pradedu sportuoti“. Tačiau, žiūrėk, jau ir ruduo baigėsi, o sportiniai bateliai taip ir pragulėjo kampe, neparagavę nei vieno maratono skonio, o sportinio dviračio ratai užrūdijo taip ir neprasisukę bekelės trasa. Jeigu sporto atveju reikia daugiau valios ir noro, tai taupymo atveju vien valios ir noro nepakaks: reikia ir racionalių sprendimų, ir finansinių galimybių.
 • gruodžio 21, 2015

  Pinigai Lietuvon iš užsienio...

  Rosita Rudvalytė
  „Uždelsta. Ilgai negydyta. Bus reikalingi keli vizitai, nes vienu kartu nespėsime sutvarkyti...“ – nedaugžodžiaudamas dantų problemas vardijo ir būsimą gydymą bandė numatyti privačios įstaigos odontologas. Kol kas didžiausia jo užduotis - sutalpinti dar tris vizitus į vos kelių dienų pacientės viešnagę gimtinėje...
 • gruodžio 11, 2015

  Ar Kalėdos jus nustebins?

  Rosita Rudvalytė
  Paklaustas, ką labiausiai norėtumėte įsigyti, ilgai nesvarstęs pateiktumėte atsakymą. Ar reikalingų įsigyti daiktų sąrašas toks ilgas, kad sunku nuspręsti, ko labiausiai norisi ir reikia? Naujojo išmaniojo ar planšetinio kompiuterio, o gal naujas baldas ar naujas būstas kaip tik šiuo metu trokštamiausias jūsų pirkinys?