2014 lapkričio mėn. archyvas

 • lapkričio 25, 2014

  Litas ar euras? Euras ar litas?

  Gintarė Surgutanovienė
  Taigi, euro labiau bijome psichologiškai nei manome, kad jis turės poveikį asmeniniams finansams. Kaip sako tyrimų projekto THE FUTURE OF LITHUANIA metu apklaustos šeimos, sprendimas dėl euro įvedimo jau seniai priimtas ir yra neatšaukiamas dalykas, tik štai piniginėje bus ne savi, artimi ir įprasti pinigai, o svetimi, nepažįstami. Be to, jų bus gerokai mažiau, tad pirmus mėnesius reikės atidžiau skaičiuoti.
 • lapkričio 21, 2014

  Technologijų naudojimas keičia TV žiūrėjimo įpročius

  Gitana Gricienė
  Pusvalandžiui nutilę kiemai, kai rodoma „Labanakt, vaikučiai“, ištuštėjusios gatvės ir parduotuvės, kai rodoma nauja populiaraus serialo serija... Visa tai liko praėjusiame XX amžiuje. Dabar tokia situacija sunkiai įsivaizduojama, nes vis svarbesnę vietą mūsų gyvenime užima internetas, siūlantis įvairų turinį 24 valandas per parą ir galimybę juo pasinaudoti asmeniškai mums tinkamiausiu laiku.
 • lapkričio 13, 2014

  Geresnėmis galimybėmis tiki...

  Gintarė Surgutanovienė
  Optimistiškiausiai nusiteikusi karta - Nepriklausomybės karta, t.y. dabartiniai 20-29 -mečiai. Net 70% šios amžiaus grupės atstovų įsitikinę, kad jų galimybės ateity pagerės. Smagu pastebėti, kad beveik pusė Lietuvos gyventojų (46%) tiki, kad galimybės gyvenantiems Tėvynėje nuolat gerės; net ir pesimistiškiausiųjų tarpe (50-59m. amžiaus gyventojai) yra optimistų.