2015 spalio mėn. archyvas

 • spalio 30, 2015

  Šeimos gerovė – mūsų pačių rankose?

  Rosita Rudvalytė
  „Visos laimingos šeimos yra laimingos vienodai, o kiekviena nelaiminga – nelaiminga savaip“ (L.Tolstojus „Ana Karenina“) – ir kiekvienas norime gyventi toje laimingoje šeimoje. Bet kad ji tokia būtų, reikalingos tam tikros pastangos. O ką mes darome, siekdami savo šeimoje sukurti gerovę?
 • spalio 28, 2015

  Apie duomenis internete ir persekiojimus

  Laurynas Guogis
  Atliktas tyrimas apie vartotojų pateikiamų duomenų saugumo internete suvokimą bei požiūrį į reklamą internete, atskleidė, jog didžioji dalis apklaustųjų sutinka, jog internete galima lengvai rasti informaciją apie vartotojus socialiniuose tinkluose (71%), paieškos sistemose (52%) bei jų nuotraukas (57%). Įdomu tai, jog nors 42% interneto vartotojų mano, jog jų asmeninė informacija internete yra sunkiai pasiekiama, beveik pusė jų sutinka, jog socialiniuose tinkluose jų informacija visgi pasiekiama... lengvai (upppsss?!…).
 • spalio 16, 2015

  AUDIO turinys. Kur ir kaip klausome?

  Gintarė Surgutanovienė
  Radijo imtuvas atgyveno, tačiau poreikis audio turiniui didelis. Beveik visi gyventojai (95%) įvairiais formatais klausosi audio. Ir šiandien kaip niekada turime daug šaltinių, iš kurių galime audio turinį pasiekti: lietuviškas, nelietuviškas turinys, radijo transliacijos ar pačių sudaryti grojaraščiai Youtube, Spotify bei kt. OMD THE FUTURE OF LITHUANIA tyrimo duomenimis, vartotojai audio turinį gauna vidutiniškai iš 6 šaltinių. Tarp kokių šaltinių ir priemonių klausytojai migruoja?