Pagal žymę: Laisvalaikis

 • balandžio 29, 2016

  Noras atsijungti ir meilė žurnalams

  Gintarė Surgutanovienė
  Šiandien jau sunku atsakyti į klausimą, kas ir kiek mūsų asmeninių duomenų naudoja, fiksuoja įvairius mūsų veiksmus internete, kiek įvairių komunikacijos žinučių mus atakuoja vienu metu. O jei esate šiek tiek cinikai, tai turėtumėte netikėti jokiais atsitiktiniais prekės ženklų atsiradimais asmeninėse nuotraukose, vaizdo įrašuose. Tas nuolatinis ir nevaldomas srautas iššaukia naujas tendencijas pasaulyje – atsijungimas nuo technologijų bent trumpam, pabėgimas iš miesto, iš free wi-fi zonų, nuo išmaniųjų telefonų.
 • gruodžio 21, 2015

  Pinigai Lietuvon iš užsienio...

  Rosita Rudvalytė
  „Uždelsta. Ilgai negydyta. Bus reikalingi keli vizitai, nes vienu kartu nespėsime sutvarkyti...“ – nedaugžodžiaudamas dantų problemas vardijo ir būsimą gydymą bandė numatyti privačios įstaigos odontologas. Kol kas didžiausia jo užduotis - sutalpinti dar tris vizitus į vos kelių dienų pacientės viešnagę gimtinėje...
 • sausio 13, 2015

  Patogumas, patogumas, ir dar kartą – patogumas!

  Gitana Gricienė
  „THE FUTURE of LITHUANIA“ tyrimų projektas atskleidė, kad Lietuvos gyventojai vis dažniau TV turinį žiūri internete. Kokybinėje tyrimo dalyje detaliau aiškinomės, kodėl vietoj didelio TV ekrano pasirenkamas kompiuteris. Priežastys gana praktiškos: patogumas ir galimybė išvengti reklamos.