Pagal žymę: Online

 • lapkričio 12, 2015

  Virtualus šeimos susitikimas

  Rosita Rudvalytė
  Rasti šalį, kurioje nerastume savo tėvynainių, jau būtų sudėtinga. Platus emigracijos mastas palietęs ne tik Lietuvą, kaip vieną iš Europos valstybių, bet, galima sakyti, kiekvieno mūsų šeimą. Palikę tėvus, vaikus ar senelius, kitose šalyse geresnį gyvenimą bando kurtis šimtai tūkstančių žmonių. Aplankantį artimųjų ilgesį kartais sumažina nusipirkti lėktuvo bilietai, bet kur kas dažniau gelbsti šiuolaikinės technologijos, sukurdamos jausmą, kad vieni šalia kitų esame „čia ir dabar“.
 • rugsėjo 18, 2015

  Rinka laukia: kada pirkimas internetu taps įpročiu?

  Gintarė Surgutanovienė
  OMD THE FUTURE OF LITHUANIA tyrimų projekto duomenimis, 74% Lietuvos interneto vartotojų perka internetu. Ar toks didelis įsitraukimas į šį pirkimo kanalą vis dar yra pirmojo pabandymo lygmenyje, ar jau susiformavo įprotis?
 • liepos 02, 2015

  Bankinės paslaugos – “mobiliausios”

  Orestas Kostiukas
  Naudojimasis banko paslaugomis internetu jau seniai tapo kiekvieno mūsų kasdienybe. Tačiau kartu su sparčiai augančiu išmaniųjų telefonų naudojimu atsiranda galimybių dar operatyviau gauti finansines paslaugas, naudojantis mobiliąja bankininkyste. Tai prisijungimas prie savo banko sąskaitos ir operacijų joje atlikimas per mobilųjį telefoną.